SolaHD
Prodotto No:
HSP10F1BS4X
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
1KVA 600-120/240 4X 304 ANSI 61
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Center Tap | No |
| Termination Style | Wire Leads |
| Height - Seated (Max) | 254.00mm |
| Voltage - Primary | 600V |
| Voltage - Isolation | - |
| Secondary Winding(s) | Dual |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 152.40mm L x 127.00mm W |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | Parallel 8.33A, Series 4.17A |
| Primary Winding(s) | Single |
| Series | HS1 |
| Power - Max | 1000VA |
| Mfr | SolaHD |
| Package | Bulk |
| Voltage - Secondary (Full Load) | Parallel 120V, Series 240V |