SolaHD
Prodotto No:
HSP12F3AS
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
3KVA 120//277-120/240 SS ANSI 61
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Center Tap | No |
| Termination Style | Wire Leads |
| Height - Seated (Max) | 304.80mm |
| Voltage - Primary | 120V, 208V, 240V, 277V |
| Voltage - Isolation | - |
| Secondary Winding(s) | Dual |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 254.00mm L x 177.80mm W |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | Parallel 25A, Series 12.5A |
| Primary Winding(s) | Dual |
| Series | HS12 |
| Power - Max | 3000VA |
| Mfr | SolaHD |
| Package | Bulk |
| Voltage - Secondary (Full Load) | Parallel 120V, Series 240V |