SolaHD
Prodotto No:
HSP1F750B4XSA
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
0.75KVA 240X480-120/240 4X(316)
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Center Tap | No |
| Termination Style | Wire Leads |
| Height - Seated (Max) | 254.00mm |
| Voltage - Primary | 240V, 480V |
| Voltage - Isolation | - |
| Secondary Winding(s) | Dual |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 152.40mm L x 127.00mm W |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | Parallel 6.25A, Series 3.13A |
| Primary Winding(s) | Dual |
| Series | HS1 |
| Power - Max | 750VA |
| Mfr | SolaHD |
| Package | Bulk |
| Voltage - Secondary (Full Load) | Parallel 120V, Series 240V |