SolaHD
Prodotto No:
HSS10F1.5AS
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
PWR XFMR LAMINATED 1500VA CHAS
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Center Tap | No |
| Termination Style | Solder, Quick Connect |
| Voltage - Primary | 600V |
| Voltage - Isolation | - |
| Secondary Winding(s) | Dual |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 12.5A |
| Primary Winding(s) | Single |
| Series | - |
| Type | Laminated Core |
| Power - Max | 1500VA |
| Mfr | SolaHD |
| Package | Bulk |
| Voltage - Secondary (Full Load) | 120V, 240V |
| Base Product Number | HSS10F |