HSSR-711E-200
Broadcom Limited
Prodotto No:
HSSR-711E-200
Produttore:
Broadcom Limited
Pacchetto:
8-DIP
Batch:
Scheda tecnica:
Descrizione:
OPTOISO 1.5KV POWER MOSFET 8DIP
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Input Type DC
Rise / Fall Time (Typ) -
Common Mode Transient Immunity (Min) -
Voltage - Isolation 1500VDC
Approval Agency -
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Supplier Device Package 8-DIP
Series -
Type Power MOSFET
Package / Case 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Number of Channels 1
Voltage - Supply -
Mfr Broadcom Limited
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 1.24 V
Package Bulk
Current - Output / Channel 1.6A
Propagation Delay tpLH / tpHL (Max) 6ms, 0.25ms
Current - DC Forward (If) (Max) 20 mA