HTAT-4/1-0-35MM
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
HTAT-4/1-0-35MM
Descrizione:
HEATSHRINK 0.157" X 0.114' BLACK
Guida per l'utente
Inner Diameter - Recovered 0.039" (0.99mm)
Shrink Temperature 80°C
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Storage/Refrigeration Temperature 32°F ~ 95°F (0°C ~ 35°C)
Color Black
Recovered Wall Thickness 0.039" (0.99mm)
Material Polyolefin (PO), Irradiated
Product Status Active
Type Tubing, Semi-Flexible
Length 0.114' (35.00mm, 1.37")
Shelf Life Start -
Inner Diameter - Supplied 0.157" (3.99mm)