HTR200JR-52-18K
YAGEO
Prodotto No:
HTR200JR-52-18K
Produttore:
YAGEO
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 18K OHM 5% 2W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.138" Dia x 0.335" L (3.50mm x 8.50mm)
Temperature Coefficient -500/ +350ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 18 kOhms
Series HTR
Power (Watts) 2W