Casa / Ceramic Capacitors / HV1812A150JXHATHV
minImg
HV1812A150JXHATHV
Vishay Vitramon
Prodotto No:
HV1812A150JXHATHV
Produttore:
Vishay Vitramon
Descrizione:
CAP CER 15 PF 3KV C0G 1812
In magazzino : 1312
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 3000V (3kV)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient C0G, NP0
Product Status Active
Ratings -
Series HV
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Thickness (Max) 0.106" (2.70mm)
Mfr Vishay Vitramon
Capacitance 15 pF