Casa / Ceramic Capacitors / HV1825A181JXHATHV
minImg
HV1825A181JXHATHV
Vishay Vitramon
Prodotto No:
HV1825A181JXHATHV
Descrizione:
CAP CER 180PF 3KV C0G/NP0 1825
In magazzino : 1916
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 3000V (3kV)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Package / Case 1825 (4564 Metric)
Thickness (Max) 0.106" (2.70mm)
Mfr Vishay Vitramon
Capacitance 180 pF