Casa / Ceramic Capacitors / HV1825Y272MXHATHV
minImg
HV1825Y272MXHATHV
Vishay Vitramon
Prodotto No:
HV1825Y272MXHATHV
Descrizione:
CAP CER 2700PF 3KV X7R 1825
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 3000V (3kV)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Series HV
Package / Case 1825 (4564 Metric)
Thickness (Max) 0.106" (2.70mm)
Mfr Vishay Vitramon
Capacitance 2700 pF