Casa / Ceramic Capacitors / HV2225Y472KXVATHV
minImg
HV2225Y472KXVATHV
Vishay Vitramon
Prodotto No:
HV2225Y472KXVATHV
Descrizione:
CAP CER 4700PF 4KV X7R 2225
In magazzino : 604
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 4000V (4kV)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.220" L x 0.250" W (5.59mm x 6.35mm)
Package / Case 2225 (5763 Metric)
Thickness (Max) 0.106" (2.70mm)
Mfr Vishay Vitramon
Capacitance 4700 pF