Stackpole Electronics Inc
Prodotto No:
HVAM100FBC1G00
Produttore:
Pacchetto:
Axial
Batch:
-
Descrizione:
RES 1 GOHM 1% 10W AXIAL
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$86.583
$86.583
10
$81.1737
$811.737
25
$75.76212
$1894.053
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 225°C |
| Composition | Metal Film |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±1% |
| Size / Dimension | 0.310" Dia x 5.000" L (7.87mm x 127.00mm) |
| Temperature Coefficient | ±50ppm/°C |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 1 GOhms |
| Series | HVAM |
| Power (Watts) | 10W |
| Package / Case | Axial |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | Stackpole Electronics Inc |
| Features | High Voltage |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |