HVR6800005104JAC00
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Prodotto No:
HVR6800005104JAC00
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 5.1M OHM 1W 5% AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.205" Dia x 0.657" L (5.20mm x 16.70mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 5.1 MOhms
Series HVR68
Power (Watts) 1W