HW1970500000G
Amphenol Anytek
Prodotto No:
HW1970500000G
Descrizione:
TERM BLOCK PLUG 19POS STR 5MM
Guida per l'utente
Insulation Height 0.591" (15.00mm)
Number of Levels 1
Current - UL 10 A
Wire Gauge or Range - AWG 12-26 AWG
Operating Temperature -40°C ~ 115°C
Positions Per Level 19
Number of Positions 19
Type Plug, Female Sockets
Voltage - UL 300 V
Pitch 0.197" (5.00mm)