HX-125-150-WT-J
Brady Corporation
Prodotto No:
HX-125-150-WT-J
Produttore:
Brady Corporation
Descrizione:
SLEEVE, 0.125 IN DIA X 1.5 IN W
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 120°C
Series PermaSleeve®
Label Size 1.50" W x 0.13" Dia (38.1mm x 3.2mm); Cable O.D. 0.06" ~ 0.11" (1.6mm ~ 2.8mm)