HX-187-150-WT-J
Brady Corporation
Prodotto No:
HX-187-150-WT-J
Descrizione:
SLEEVE, 0.187 IN DIA X 1.5 IN W
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 120°C
Series PermaSleeve®
Label Size 1.50" W x 0.19" Dia (38.1mm x 4.8mm); Cable O.D. 0.09" ~ 0.15" (2.4mm ~ 3.8mm)