HX-750-150-YL
Brady Corporation
Prodotto No:
HX-750-150-YL
Produttore:
Brady Corporation
Descrizione:
SLEEVE, 0.75 IN DIA X 1.5 IN W
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 60°C
Series PermaSleeve®
Label Size 1.50" W x 1.25" H (38.1mm x 31.8mm); Cable O.D. 0.38" ~ 0.70" (9.5mm ~ 17.8mm)