TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
HX-CT-50M-9.5-OUT-2
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
PRINTABLE CONTINOUS TUBING
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Inner Diameter - Recovered | 0.189" (4.80mm) |
| Shrink Temperature | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Red |
| Recovered Wall Thickness | 0.026" (0.66mm) |
| Material | Polyolefin (PO), Irradiated |
| Product Status | Active |
| Series | HX-CT |
| Shrinkage Ratio | 2 to 1 |
| Type | Tubing, Flexible |
| Length | - |
| Shelf Life Start | - |
| Inner Diameter - Supplied | 0.374" (9.50mm) |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Features | - |
| Shelf Life | - |
| Package | Box |