Casa / Labels, Labeling / HX-SCE-12.7-50-9
minImg
HX-SCE-12.7-50-9
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
HX-SCE-12.7-50-9
Descrizione:
LABEL HEAT SHRINKABLE WHITE
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Series HX-SCE
Label Size 0.50" x 1.97" (12.7mm x 50.0mm)