Casa / Labels, Labeling / HX-SCE-25.4-50-4
minImg
HX-SCE-25.4-50-4
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
HX-SCE-25.4-50-4
Descrizione:
LABEL HEAT SHRINKABL 1X1.97" YLW
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Series HX-SCE
Label Size 1.00" x 1.97" (25.4mm x 50.0mm)