SolaHD
Prodotto No:
HZP4X10000
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
10KVA 240X480-120 N4X
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Center Tap | No |
| Termination Style | Wire Leads |
| Height - Seated (Max) | 431.80mm |
| Voltage - Primary | 240V, 480V |
| Voltage - Isolation | - |
| Secondary Winding(s) | Single |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 431.80mm L x 304.80mm W |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | - |
| Primary Winding(s) | Dual |
| Series | HZ4 |
| Power - Max | 10000VA |
| Mfr | SolaHD |
| Package | Bulk |
| Voltage - Secondary (Full Load) | 120V, 115V, 110V |