I6A14A-001-EVK-S1PX
TDK-Lambda Americas Inc
Prodotto No:
I6A14A-001-EVK-S1PX
Descrizione:
EVAL BOARD I6A
In magazzino : 3
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Main Purpose DC/DC Converter
Current - Output 14A
Product Status Not For New Designs
Power - Output 250 W
Series -
Regulator Topology -
Frequency - Switching -
Supplied Contents Board(s)
Voltage - Output 3.3V ~ 24V
Board Type Fully Populated
Outputs and Type 1, Non-Isolated
Mfr TDK-Lambda Americas Inc
Utilized IC / Part i6A
Package Box
Voltage - Input 9V ~ 40V