IA1209KS-2W
Mornsun America, LLC
Prodotto No:
IA1209KS-2W
Descrizione:
DC DC CONVERTER 2 OUTPUT 2W 9V 1
Guida per l'utente
Voltage - Input (Max) 12.6V
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Current - Output (Max) 100mA, 100mA
Voltage - Input (Min) 11.4V
Package / Case 10-SIP Module, 5 Leads
Efficiency 63%
Mfr Mornsun America, LLC
Features -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -9V
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 1 kV
Approval Agency -
Voltage - Output 1 9V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.08" L x 0.37" W x 0.47" H (27.5mm x 9.5mm x 12.0mm)
Number of Outputs 2
Control Features -
Series IA_KS-2W (2W)
Power (Watts) 1.8 W