IA30ESN15UCM1
Carlo Gavazzi Inc.
Prodotto No:
IA30ESN15UCM1
Produttore:
Carlo Gavazzi Inc.
Descrizione:
SENSOR PROX INDUCTIVE 15MM CYL
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 70°C (TA)
Ingress Protection IP67, NEMA 1,3,4,6,13
Termination Style Connector
Sensing Distance 0.591" (15mm)
Output Type -
Response Frequency 100Hz
Shielding Unshielded
Product Status Active
Indicator LED
Series IA
Package / Case Cylinder, Threaded - M30
Sensor Type Inductive
Voltage - Supply 7V ~ 9V