Casa / DC DC Converters / IAA05015A033V-000-R
minImg
IAA05015A033V-000-R
TDK-Lambda Americas Inc
Prodotto No:
IAA05015A033V-000-R
Pacchetto:
6-SMD
Batch:
Scheda tecnica:
Descrizione:
DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 5.5V
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 1 3.3V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.30" L x 0.53" W x 0.31" H (33.0mm x 13.5mm x 8.0mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 6-SMD
Current - Output (Max) 15A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 4.5V
Control Features Enable, Active High
Series iAA (50W)
Power (Watts) 50 W
Type Non-Isolated PoL Module
Package / Case 6-SMD Module
Efficiency 95%