IB1205LS-W25
Mornsun America, LLC
Prodotto No:
IB1205LS-W25
Descrizione:
DC DC CONVERTER 1 OUTPUT 0.25W 5
Guida per l'utente
Voltage - Input (Max) 12.6V
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Current - Output (Max) 50mA
Voltage - Input (Min) 11.4V
Package / Case 7-SIP Module, 4 Leads
Efficiency 59%
Mfr Mornsun America, LLC
Features -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 1 kV
Approval Agency -
Voltage - Output 1 5V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.77" L x 0.24" W x 0.39" H (19.6mm x 6.0mm x 10.0mm)
Number of Outputs 1
Control Features -
Series IB_LS-W25 (250mW)
Power (Watts) 250 mW