IB1215S-W75R3
Mornsun America, LLC
Prodotto No:
IB1215S-W75R3
Descrizione:
DC-DC ISOLATED 0.75 W 11.4~12.6V
In magazzino : 1
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Voltage - Input (Max) 12.6V
Product Status Active
Supplier Device Package -
Current - Output (Max) 50mA
Voltage - Input (Min) 11.4V
Package / Case 4-SIP Module
Efficiency 74%
Mfr Mornsun America, LLC
Features -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 1.5 kV
Approval Agency CE, UKCA
Voltage - Output 1 15V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.46" L x 0.24" W x 0.40" H (11.6mm x 6.0mm x 10.2mm)
Number of Outputs 1
Control Features -
Series IB S-W75R3
Power (Watts) 750 mW