IBF15-180DD125X125B
TDK Corporation
Prodotto No:
IBF15-180DD125X125B
Produttore:
TDK Corporation
Descrizione:
NFC SHIELD 125 X 125MM SHEET
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Sheet
Material -
Thickness - Overall 0.009" (0.24mm)
Product Status Obsolete
Series iBF
Type Shielding Sheet
Length 4.921" (125.00mm)
Shelf Life Start -
Mfr TDK Corporation
Shelf Life -
Package Bulk
Width 4.921" (125.00mm)