Infineon Technologies
Prodotto No:
ICE5QR0680AZXKLA1
Produttore:
Pacchetto:
PG-DIP-7
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 7DIP
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$3.2965
$3.2965
10
$2.9602
$29.602
25
$2.7987
$69.9675
100
$2.425445
$242.5445
250
$2.301052
$575.263
500
$2.06473
$1032.365
1000
$1.892761
$1892.761
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Topology | Flyback |
| Mounting Type | Through Hole |
| Voltage - Breakdown | 800V |
| Product Status | Not For New Designs |
| Supplier Device Package | PG-DIP-7 |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Control Features | - |
| Series | CoolMOS™ |
| Power (Watts) | 74 W |
| Fault Protection | Current Limiting, Open Loop, Over Load, Over Temperature, Over Voltage |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads |
| Frequency - Switching | - |
| Voltage - Start Up | 16 V |
| Mfr | Infineon Technologies |
| Duty Cycle | - |
| Output Isolation | Isolated |
| Package | Tube |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 10V ~ 27V |
| Base Product Number | ICE5QR0680 |