Infineon Technologies
Prodotto No:
ICE5QR4780BGXUMA1
Produttore:
Pacchetto:
PG-DSO-12-21
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 12DSO
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$2.261
$2.261
10
$2.033
$20.33
25
$1.91824
$47.956
100
$1.634475
$163.4475
250
$1.534668
$383.667
500
$1.342844
$671.422
1000
$1.11264
$1112.64
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Topology | Flyback |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Breakdown | 800V |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | PG-DSO-12-21 |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Control Features | - |
| Series | CoolMOS™, CoolSET™ |
| Power (Watts) | 28 W |
| Fault Protection | Current Limiting, Open Loop, Over Load, Over Temperature, Over Voltage |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width), 12 Leads |
| Frequency - Switching | - |
| Voltage - Start Up | 16 V |
| Mfr | Infineon Technologies |
| Duty Cycle | - |
| Output Isolation | Isolated |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 10V ~ 27V |
| Base Product Number | ICE5QR4780 |