ICP303450PA-02
Renata Batteries
Prodotto No:
ICP303450PA-02
Produttore:
Renata Batteries
Descrizione:
BATT LITHIUM 3.7V 510MAH
Guida per l'utente
Standard Charge Current -
Termination Style Wire Leads
Discharge Rate -
Battery Cell Size -
Voltage - Rated 3.7 V
Size / Dimension 2.05" L x 1.36" W x 0.14" H (52.0mm x 34.5mm x 3.6mm)