IDLV-25-24
MEAN WELL USA Inc.
Prodotto No:
IDLV-25-24
Produttore:
MEAN WELL USA Inc.
Descrizione:
LED POWER SUPPLIES 25.2W 24V 1.0
In magazzino : 1210
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -20°C ~ 90°C
Voltage - Input (Max) 295VAC
Termination Style Terminal Block
Voltage - Isolation 3.75 kV
Approval Agency CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, RCM
Topology AC DC Converter
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 4.33" L x 2.95" W x 0.87" H (110.0mm x 75.0mm x 22.0mm)
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 1.05A
Ratings -
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 90VAC
Series IDLV-25 (25W)
Power (Watts) 25 W
Type Constant Voltage
Efficiency 81%
Voltage - Output 24V