Casa / Fixed Inductors / IFLR2727EZER72NM01
minImg
IFLR2727EZER72NM01
Vishay Dale
Prodotto No:
IFLR2727EZER72NM01
Produttore:
Vishay Dale
Descrizione:
FIXED IND 72NH 45A 0.35 MOHM SMD
In magazzino : 4089
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 58A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.197" (5.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 45 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
Product Status Active
Ratings -
DC Resistance (DCR) 0.35mOhm Max
Inductance 72 nH