Casa / Fixed Inductors / IFSC1008ABER1R0M01
minImg
IFSC1008ABER1R0M01
Vishay Dale
Prodotto No:
IFSC1008ABER1R0M01
Produttore:
Vishay Dale
Descrizione:
FIXED IND 1UH 2.6A 43 MOHM SMD
In magazzino : 38535
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 2.5A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2.4 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 43mOhm Max
Inductance 1 µH