Casa / Fixed Inductors / IFSC1008ABER3R3M01
minImg
IFSC1008ABER3R3M01
Vishay Dale
Prodotto No:
IFSC1008ABER3R3M01
Descrizione:
FIXED IND 3.3UH 1.45A 155MOHM SM
In magazzino : 1315
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.6A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.35 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 155mOhm Max
Inductance 3.3 µH