Casa / Common Mode Chokes / IHCM2321AAEG251N10
minImg
IHCM2321AAEG251N10
Vishay Dale
Prodotto No:
IHCM2321AAEG251N10
Produttore:
Vishay Dale
Descrizione:
CMC 250UH 14A 2LN 850 OHM SMD
In magazzino : 261
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR) (Max) 5mOhm
Impedance @ Frequency 850 Ohms @ 10 MHz
Approval Agency -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.965" L x 0.965" W (24.50mm x 24.50mm)
Height (Max) 0.413" (10.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series IHCM-2321AA-10
Voltage Rating - DC -
Package / Case Horizontal, 4 Flat Lead
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 14A
Voltage Rating - AC -
Mfr Vishay Dale
Features -
Filter Type Power Line
Package Tray
Inductance @ Frequency 250 µH @ 100 kHz