Casa / Fixed Inductors / IHLP1212BZEV3R3M5A
minImg
IHLP1212BZEV3R3M5A
Vishay Dale
Prodotto No:
IHLP1212BZEV3R3M5A
Descrizione:
FIXED IND 3.3UH 3.26A 96.79MOHM
In magazzino : 833
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Current - Saturation (Isat) 2.52A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 3.26 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.140" L x 0.130" W (3.56mm x 3.30mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 96.79mOhm Max
Inductance 3.3 µH
Series IHLP
Type Molded
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 40MHz