Casa / Fixed Inductors / IHLP1616ABER1R0M01
minImg
IHLP1616ABER1R0M01
Vishay Dale
Prodotto No:
IHLP1616ABER1R0M01
Produttore:
Vishay Dale
Descrizione:
FIXED IND 1UH 4A 52.5 MOHM SMD
In magazzino : 4833
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 7A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 4 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.175" L x 0.160" W (4.45mm x 4.06mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 52.5mOhm Max
Inductance 1 µH
Series IHLP-1616AB-01
Type Molded
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 64MHz