Casa / Fixed Inductors / IHLP2020ABER4R7M01
minImg
IHLP2020ABER4R7M01
Vishay Dale
Prodotto No:
IHLP2020ABER4R7M01
Produttore:
Vishay Dale
Descrizione:
FIXED IND 4.7UH 2.2A 168MOHM SMD
In magazzino : 21847
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 4.4A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2.2 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.216" L x 0.204" W (5.49mm x 5.18mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 168mOhm Max
Inductance 4.7 µH
Series IHLP-2020AB-01
Type Molded
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 30MHz