Casa / Fixed Inductors / IHLP2020CZER2R2MA1
minImg
IHLP2020CZER2R2MA1
Vishay Dale
Prodotto No:
IHLP2020CZER2R2MA1
Descrizione:
IHLP-2020CZ-A1 2.2 20% ER E3
In magazzino : 4434
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 10A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 5.8 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.216" L x 0.204" W (5.49mm x 5.18mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 29.2mOhm Max
Inductance 2.2 µH
Series IHLP-2020CZ-A1
Type -
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 39MHz