Casa / Fixed Inductors / IHLP2525CZET8R2M11
minImg
IHLP2525CZET8R2M11
Vishay Dale
Prodotto No:
IHLP2525CZET8R2M11
Descrizione:
FIXED IND 8.2UH 5A 54.9MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 4A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 5 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.270" L x 0.255" W (6.86mm x 6.47mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 54.9mOhm Max
Inductance 8.2 µH