Casa / Fixed Inductors / IHLP2525EZER3R3M01
minImg
IHLP2525EZER3R3M01
Vishay Dale
Prodotto No:
IHLP2525EZER3R3M01
Descrizione:
FIXED IND 3.3UH 8A 20.9 MOHM SMD
In magazzino : 4037
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 8A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.197" (5.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 8 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.270" L x 0.255" W (6.86mm x 6.47mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 20.9mOhm Max
Inductance 3.3 µH