Casa / Fixed Inductors / IHLP2525EZER5R6M01
minImg
IHLP2525EZER5R6M01
Vishay Dale
Prodotto No:
IHLP2525EZER5R6M01
Descrizione:
FIXED IND 5.6UH 6A 34.4 MOHM SMD
In magazzino : 1622
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 7A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.197" (5.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 6 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.270" L x 0.255" W (6.86mm x 6.47mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 34.4mOhm Max
Inductance 5.6 µH