Casa / Fixed Inductors / IHLW4040CFER1R5M11
minImg
IHLW4040CFER1R5M11
Vishay Dale
Prodotto No:
IHLW4040CFER1R5M11
Descrizione:
FIXED IND 1.5UH 20A 4.43MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 14.5A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.142" (3.60mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 20 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.400" L x 0.400" W (10.16mm x 10.16mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 4.43mOhm Max
Inductance 1.5 µH