Casa / Fixed Inductors / IHLW5050CEER3R3M01
minImg
IHLW5050CEER3R3M01
Vishay Dale
Prodotto No:
IHLW5050CEER3R3M01
Descrizione:
FIXED IND 3.3UH 12A 12 MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 27A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.138" (3.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 12 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 12mOhm Max
Inductance 3.3 µH