Casa / Fixed Inductors / IHLW5050CEER5R6M01
minImg
IHLW5050CEER5R6M01
Vishay Dale
Prodotto No:
IHLW5050CEER5R6M01
Descrizione:
FIXED IND 5.6UH 9.5A 19 MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 19A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.138" (3.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 9.5 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 19mOhm Max
Inductance 5.6 µH