IHSM4825PJ3R9L
Vishay Dale
Prodotto No:
IHSM4825PJ3R9L
Descrizione:
FIXED IND 3.9UH 4.3A 42 MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 2.2A
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.225" (5.72mm)
Tolerance ±15%
Current Rating (Amps) 4.3 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.540" L x 0.250" W (13.72mm x 6.35mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 42mOhm Max
Inductance 3.9 µH