IHSM5832PJ272L
Vishay Dale
Prodotto No:
IHSM5832PJ272L
Descrizione:
FIXED IND 2.7MH 200MA 11.29 OHM
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 130mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.285" (7.24mm)
Tolerance ±15%
Current Rating (Amps) 200 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.640" L x 0.320" W (16.26mm x 8.13mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 11.29Ohm Max
Inductance 2.7 mH