IHSM7832EB1R0L
Vishay Dale
Prodotto No:
IHSM7832EB1R0L
Produttore:
Vishay Dale
Descrizione:
FIXED IND 1UH 9A 11 MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 5.3A
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.285" (7.24mm)
Tolerance ±15%
Current Rating (Amps) 9 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.840" L x 0.320" W (21.34mm x 8.13mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 11mOhm Max
Inductance 1 µH