IHSM7832EB1R5L
Vishay Dale
Prodotto No:
IHSM7832EB1R5L
Descrizione:
FIXED IND 1.5UH 8.6A 12 MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 4.4A
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.285" (7.24mm)
Tolerance ±15%
Current Rating (Amps) 8.6 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.840" L x 0.320" W (21.34mm x 8.13mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 12mOhm Max
Inductance 1.5 µH